Květen 2011

Nevím, nevím :)

28. května 2011 v 20:47 | By Planetka |  Deník
Čágo, bello lidičky! Nikdo sem nechodí takže spíš: Čágo bello NIKDO!
Dlouho jsem sem nepsala. A proč? Protože jsem objevila svůj starý dobrý deník, do kterého jsem se svěřovala už od roku 2007 - cóž je dóst dlóhá dóba! A nějak jsem si uvědomila, že není dobré se svěřovat na internetu, kde si to KDOKOLIV může přečíst, jo já vím, že sem NIKDO nechodí, takže si to nikdo nepřečte, ale stejně. Když píšu do deníčku, tak mě sice bolí ruka, ale NIKDO si to nepřečte kromě MĚ!
Takže co chci vlastně vám sdělit? Pořád tady jenom kecám, kecám a kecám. Takže je ten obrázek je k tomuto článku úplně ideální :D. No, takže sem už asi nebudu psát, protože je to NEBEZPEČNÉ! :D A budu psát do svého deníčku. Toť ode mne vše! Chátrej dál blogísku, ale mám na tebe i nějaké dobré vzpomínky a navždy mi zůstaneš v srdci!!! :D No dobře takhle věta je divná a nemyslela jsem ji moc vážně, spíš ze srandy. No ale to už je opravdu vše, takže čágo bello NIKDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S.: Možná se ozvu :D. Teď jsem si vzpomněla, že ani nevíš, že máme BRONZ! Ale mohli jsme mít víc, no neva. Myslím jako zlato :D.
♥Ukecaná (upsaná) Planetka ♥