Listopad 2009

Nejsem aktivní, proč?...

4. listopadu 2009 v 20:28 | By Planetka |  Novinky blogu
No možná některé by mohla zajímat tahle otázka... Mám pro ni jednoduché vysvětlení, přidávat něco na tento blog se mi moc nechce... Nevím co napsat, nebo vím, ale nechce se mi. Snad mě tahle nálada brzy přejde a blogu se budu věnovat naplno... Myslím si že stejně nemám 'stálé zákazníky', jelikož jsem toho moc na tomto blogu neudělala...
Pokud zde něco v nejbližší době uvidíte, tak možná nový design a moji povídku Dům manželů Weirdových. A jak zde mám rozepsanou povídku 2.světová, tak jsem o tom mluvila s mou tetou a ona říkala že jednou když byla malá tak skládala básně a složila básničku a kraji kde bydlí, básnička byla veselá a zpravodaj ji zveřejnil. Potom napsala básničku o nějaké válce a tu nikdo nezveřejnil. Potom si ty básničky jako dospělá četla a došlo ji že ta o válce byla smutná a nelíbila se ji tak jako ta veselá o kraji. A poradila mi ať nepíšu o 2.světové a tak já nevím..

Mám psát povídku 2.světová nebo ne? Napište koment pls... Potřebuji to vědět...

Prázdninová vyjížďka

1. listopadu 2009 v 8:30 | By Planetka
Ahoj, tak konečně sem dávám slibovanou jednodílnou povídku, kterou jsem poslala do jedné literární soutěže. Upozorňuji, že tento příběh se opravdu stal!! =D Tak se pusťte do čtení ;).

Jednou o prázdninách, mne přijela navštívit moje kamarádka. Navrhla, ať si vezmu kolo a že na něm pojedeme obě - já budu řídit a ona si sedne na nosič. Společně jsme vytáhly kolo - moji starou favoritku ještě po mamince. Samozřejmě na ni nadávám, nelíbí se mi. Asi méně než moje sestra, když ji měla. Říkala pořád: ,,Je to strarej křáp! Vrže to a je to starý!" No a potom si představte, co mám říkat já, když už skoro brzdy nefungují. No, ale už předbíhám, raději poslouchejte co se dělo dál.